Warsztat Graficzny

Klienci

Zajmując się tworzeniem wizualizacji architektonicznych, zarówno wnętrz jak i całych zespołów zabudowy współpracowałem z wieloma znanymi i czołowymi pracowniami architektonicznymi, firmami developerskimi oraz firmami projektowymi.

Wypracowany model współpracy (elastyczność w połączeniu z dbałością o detale) pozwala mi cieszyć się zaufaniem takich klientów jak:

Marvipol S.A

 ArtEco – wizualizacje wieczorne 2

ArtEco – wizualizacje wieczorne 1

ArtEco – wizualizacje

Skanska S.A.

Oddział Budownictwa Ogólnego we Wrocławiu

Bellgraf – studio reklamy

NewTrendy.com.pl

Meta4a Architekci

 

Zespół Projektowo Inwestycyjny Kontrapunkt v-projekt.

Zespół Projektowo Inwestycyjny Kontrapunkt v-projekt to grupa kilkudziesięciu architektów, inżynierów i wysokiej klasy specjalistów zajmujących się oceną ekonomiczną, przygotowaniem, projektowaniem i realizacją wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych. W ciągu 13 lat działalności Zespół KVP uczestniczył w realizacji ponad 100 inwestycji o wysokim stopniu trudności realizacji, w tym obiektów biurowych, mieszkaniowych, komercyjnych a także zespołów szpitalnych, dworców lotniczych oraz obiektów przemysłowych, laboratoryjnych i badawczych o najwyższym reżimie technologii wykonania i funkcjonowania.

Wizualizacje wykonane dla Zespołu Projektowo Inwestycyjnego Kontrapunkt v-projekt:

Archiwum Urzędu Miasta Krakowa

Dom pod Rozchodnikiem

Rewitalizacja Fortu Śliwickiego w Warszawie

Ośrodek Innowacyjności Krakowskiego Parku Technologicznego

OZONE Architectural Studio Czaus, Bernardi sp.j.

OZONE Architectural Studio Czaus, Bernardi sp.j. zostało założone w 1997 r przez architektów: Gianmarię Bernardi i Grzegorza Czaus.Główna siedziba mieści się we Wrocławiu.  Firma posiada  również oddział w Warszawie. Dysponując  zespołem blisko 30 architektów, Ozone zapewnia kompleksową obsługę w zakresie architektury i project management w sektorze nieruchomości. Razem z współpracownikami działa w sektorach: mieszkaniowym, hotelowym, handlowym, komercyjnym ,biurowym, przemysłowym i logistycznym na terenie całej Polski. Ozone posiada w swoim dorobku również projekty w krajach takich jak:  Rosja, Ukraina, Włochy.

Wizualizacje wykonane dla OZONE Architectural Studio Czaus, Bernardi sp.j.:

Pawilon wystawowy Muzeum Historycznego w Legionowie

Wizualizacje Przystanku zintegrowanego Wrocław Stadion

ANTOM studio mebli biurowych

Antom od ponad 16 lat jest liczącym się producentem mebli biurowych, ścianek tapicerowanych oddzielających stanowiska pracy oraz mebli mieszkaniowych i nietypowych. Firma wykonuje wysokiej jakości meble pracownicze i gabinetowe, meble do callcenter oraz lady recepcyjne. W ofercie znajdują się również nietypowe meble biurowe dopasowane do indywidualnych potrzeb wymagających klientów.

Wizualizacje wykonane dla ANTOM studio mebli biurowych:

Wizualizacje mebli biurowych firmy ANTOM.