Warsztat Graficzny

Wizualizacje Przystanku zintegrowanego Wrocław Stadion

Na zlecenie Ozone Architectural Studio Czaus, Bernardi S.J. wykonałem wizualizacje architektoniczne Przystanku Zintegrowanego Wrocław Stadion.
Powstanie on w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu na Maślicach i będzie ważną częścią jego zaplecza komunikacyjnego. Budowa PZWS zaplanowana jest na przecięciu linii kolejowej między stacjami Wrocław – Pracze / Wrocław – Kuźniki, oraz linii tramwajowej prowadzącej z Pilczyc do Leśnicy.

Dzięki zintegrowaniu całej infrastruktury, będzie można przesiąść się dosłownie pod „jednym dachem” z pociągu podmiejskiego do tramwaju. Budynek o nowoczesnym minimalistycznym wyglądzie, pomieści częściowo zadaszone:2 perony PKP, 2 perony tramwajowe, toalety oraz parkingi dla rowerów.

Według informacji dostępnych na stronach miasta Wrocław, budowa ruszyć ma już w drugim kwartale 2010 roku, a pierwsi podróżni będą mogli skorzystać z nowoczesnego węzła przesiadkowego jeszcze przed wakacjami 2011r.

 

 

Studio Ozone Architectural Studio Czaus, Bernardi S.J. z Wrocławia jest odpowiedzialne za koordynację projektu. Więcej informacji na stronach miasta Wrocław, oraz PKP.